Święto Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej jest to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego. Upamiętnia ono rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Potocznie dzień ten nazywany jest Dniem Nauczyciela, a jego data jest stała. Jak co roku, tak i w 2021 roku,  Dzień Nauczyciela wypada dokładnie 14 października.

W tym ważnym i wyjątkowym dniu w roku szkolnym składamy życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty: dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości w kształtowaniu wiedzy i umiejętności naszych uczniów oraz wielu sukcesów zawodowych.

Święto jest doskonałą okazją do złożenia życzeń pedagogom i pracownikom oświaty a także do wręczenia nagród i wyróżnień.

Wyróżnieni nauczyciele i pracownicy oświaty Nagrodą Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu:

Nagrodzeni nauczyciele i pracownicy obsługi