Debata młodzieży w „Bursie”

W piątek, 22 października, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły pod opieką pani pedagog  Sylwii Preuss, uczestniczyli w debacie na terenie Zespołu Placówek Młodzieżowych „Bursa. Temat spotkania „Wspieranie młodych ludzi w sytuacjach wyjątkowo trudnych” wpisał się w obecną, trudną dla nas sytuację. Poprzednie lata nauki, gdzie z powodu pandemii zostaliśmy zamknięci w domach i odizolowani od znajomych, nie sprzyjały relacjom międzyludzkim.   Spotkanie młodzieży szkół  grudziądzkich w „Bursie”, zainspirowało uczestników do podejmowania nowych wyzwań, szukania sposobów nawiązywania i pogłębiania kontaktów z ludźmi. Wnioski z debaty zostaną zaprezentowane na konferencji, która zaplanowana jest w również w  „Bursie”.

Szkołę reprezentowali:

  1. Nikola Dejko kl. IV a T4
  2. Martyna Szczepańska kl. III aT 4
  3. Mikołaj Nowak kl. III LSP
  4. Konrad Tobolski kl. II a T5
  5. Dawid Pawłowski kl. I a T5

Dziękujemy naszym uczniom i organizatorom