X edycja konkursu „Wolontariusz Roku”

Nicola Dejko - uczennica IV klasy TECHNIKUM BUDOWLANEGO
- wśród 19 osób wyróżnionych w X edycji konkursu „Wolontariusz Roku”

8 grudnia 2021w Centrum Kultury Teatr odbyła się finałowa gala konkursu „Wolontariusz Roku”, na którą została zaproszona nasza uczennica – Nicola Dejko. Okazją do konkursu jest przypadający na 5 grudnia Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W Grudziądzu   do tej pory Prezydent Grudziądza wręczył 247 wyróżnień, które trafiły do 236 osób. Nicola zdobyła wyróżnienie w kategorii  Młodzieżowy Wolontariusz Roku. W grudziądzkim Teatrze uczennica za swoje zaangażowanie i serce włożone w pomoc potrzebującym odebrała z rąk  Prezydent Macieja Glamowskiego oraz od pani Krystyny Nowak, Przewodniczącej Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Grudziądzu, współorganizatora konkursu, podziękowanie oraz nagrodę.

Serdecznie gratulujemy oraz jesteśmy dumni, że jest wśród nas osoba, która dzieli się z innymi, tym , co najważniejsze, swoim czasem, pomysłami oraz pomocą.