Wyniki finału centralnego L (50) edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”

Od 1 do 4 lutego 2022 roku trzech uczniów Branżowej Szkoły I stopnia reprezentowało grudziądzką Budowlankę podczas finału centralnego 50. edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” w Poznaniu. Chłopcy zaprezentowali swoje umiejętności w trzech kwalifikacjach: wykonywanie robót malarsko – tapeciarskich, wykonywanie robót posadzkarsko – okładzinowych i wykonywanie robót murarskich. Wyniki ich pracy przedstawiają się następująco:

1. Jakub Zwoliński z klasy IIbBS zajął V miejsce  w kwalifikacji: Wykonywanie robót malarsko – tapeciarskich.

2. Maciej Janicki z klasy IIIdBS zajął IV miejsce w kwalifikacji: Wykonywanie robót posadzkarsko – okładzinowych.

3. Adrian Tokarski z klasy IIIcBS zajął VI miejsce w kwalifikacji: Wykonywanie robót murarskich.

Serdecznie gratulujemy!