Znów tego dokonał!

Krystian powtórzył sukces i został podwójnym laureatem OWiUB

Z niespełna 3 tysięcy tegorocznych uczestników z ponad 150 szkół całej Polskiw jubileuszowym 35. Finale Centralnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, w skądinąd prześlicznym Opolu, od 7 do 9 kwietnia 2022 r. spotkało się 90 najlepszych techników budownictwa. W szpicy klasyfikacji indywidualnej na 11 pozycji z tytułem laureata olimpiady zakończył zmagania uczeń 4 klasy Technikum w ZSBiP Krystian Woźniak.

Niby to bardzo proste – idziesz, rozwiązujesz i zostajesz laureatem. Lecz przed Krystianem tylko jeden uczeń ZSBiP może poszczycić się uzyskaniem podwójnego tytułu laureata Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych (Radosław Różyński w latach 2010 i 2011). Potrzeba nie tylko talentu, ale również wytrwałości i pracy. Satysfakcja jest jednak ogromna.

Szacun Krystian. Dziś wiemy, że dasz sobie radę.

Jarosław Dyduch

 

35. OWiUB W Opolu