Dyplomy 2022

12 maja 2022 roku w Galerii Akcent w Grudziądzu odbył się wernisaż  prac dyplomowych tegorocznych absolwentów Liceum Sztuk Plastycznych „Dyplomy 2022”. Na uroczyste otwarcie przybyli uczniowie LSP i zaproszeni goście. Wszystkich zaproszonych powitał Dyrektor Szkoły  – pan Krzysztof Badźmierowski. Wśród przybyłych gości  byli pani Anna Granica – kierownik Akcentu, pani Kamila Melkowska – Lemke – Dyrektor Wydziału Edukacji oraz pani Ewa Grzeszczuk – kurator wystawy. Przybliżeniem tematu prac i przedstawieniem sylwetek absolwentów zajęły się nauczycielki przedmiotu – Wioletta Dolewska i Beata Garrett. Wystawę będzie można obejrzeć jeszcze przez dwa tygodnie.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej Łukasza Szalkowskiego na stronie: https://grudziadz.naszemiasto.pl/otwarcie-wystawy-dyplomy-2022-w-klubie-akcent-w-grudziadzu/ga/c13-8815057/zd/71344421