„WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH” – EDYCJA 2022-2023

W dniu 22.11.2022 roku odbył się w Naszej Szkole szkolny etap konkursu „Olimpiada wiedzy o ubezpieczeniach społecznych” edycja 2022/23. W konkursie wzięło udział 18 uczniów. Trzy osoby, które uzyskały największą ilość punktów, zostały zgłoszone do reprezentowania Naszej Szkoły w etapie wojewódzkim. Możliwe do uzyskania było 20 punktów maksymalnie. Oto pierwsza trójka:

  • Laura Możdżyńska – 17 punktów (klasa IV LSP),
  • Natalia Skrzeszewska – 17 punktów (klasa IV LSP)

oraz

  • Karolina Wojtakowska – 16 punktów (klasa IIAT).

Celem Olimpiady jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych. To wiedza, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

 

Krzysztof Furso – szkolny koordynator konkursu