POŻEGNANIA…PODZIĘKOWANIA…

Podczas styczniowego  posiedzenia Rady Pedagogicznej wręczyliśmy kwiaty
i podziękowaliśmy za współpracę pani Dyrektor Sylwii Dombek i wspaniałym pedagożkom  – pani Grażynie Ciepłuch i pani Małgorzacie Wieczorek – przechodzącym na emeryturę. Pożegnaliśmy także koleżankę Joannę Chorwacką, która zdecydowała się na wybór innej drogi życiowej.

 – Pani Dyrektor Sylwia Dombek z dużą odpowiedzialnością kierowała naszą placówką, zawsze mając na uwadze przede wszystkim dobro uczniów. Dziękujemy za współpracę, ciekawe wyzwania zawodowe i cenne wskazówki a także za  troskę o sprawy Naszej Szkoły i ogromne zaangażowanie!

 – Pani Małgorzacie i pani Grażynie składamy serdeczne podziękowania za wspólną pracę, za przekazaną wiedzę, doświadczenie, wyrozumiałość i otwartość na wspólne pomysły.

Życzymy wszystkim Paniom, aby plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz, żeby znalazły Panie czas dla siebie, na odpoczynek, na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań a także dobrego zdrowia, pogody ducha, ciepła i spokoju w życiu osobistym.

 – Pani Joanna Chorwacka, psycholog szkolny również pożegnała się z naszym gronem. Z okazji odejścia z pracy składamy najszczersze podziękowania za owocną współpracę i zaangażowanie. Życzymy, aby nowa praca dawała dużo satysfakcji i była źródłem zadowolenia. Powodzenia na dalszej drodze zawodowej! Do zobaczenia!