FINALIŚCI 51. EDYCJI TURNIEJU „ZŁOTA KIELNIA”

Od 31 stycznia do 3 lutego 2023 roku dwóch  uczniów Branżowej Szkoły I stopnia reprezentowało grudziądzką Budowlankę podczas Finału Centralnego 51. Edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” w Poznaniu. Chłopcy zaprezentowali swoje umiejętności w dwóch kwalifikacjach: wykonywanie robót posadzkarsko – okładzinowych i wykonywanie robót murarskich. Wyniki ich pracy przedstawiają się następująco:

–  Nikodem Szparniuk  z klasy IIIbBS zajął VI  miejsce w kwalifikacji: Wykonywanie robót posadzkarsko – okładzinowych;

SZÓSTY NAJLEPSZY UCZESTNIK TURNIEJU „ZŁOTA KIELNIA”

 –  Hubert Halik z klasy IIaBS zajął V miejsce w kwalifikacji: Wykonywanie robót murarskich;

PIĄTY NAJLEPSZY UCZESTNIK TURNIEJU „ZŁOTA KIELNIA”.

Finaliści turnieju „Złota Kielnia” mają prawo do zwolnienia z pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, dlatego poziom rywalizacji jest bardzo wysoki.

Serdecznie gratulujemy!