POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

W piątek, 28 kwietnia, pożegnaliśmy Naszych Maturzystów. W tym roku szkolnym były to dwie klasy: klasa IVAT4 Technikum i klasa IV Liceum Plastycznego. Podczas uroczystości, wyróżnieni uczniowie odebrali świadectwa i nagrody książkowe z rąk Dyrektora Szkoły. Gratulacje i podziękowania zostały złożone także na ręce Rodziców wyróżnionych uczniów. Ponadto przedstawicielki klas maturalnych złożyły serdeczne podziękowania dla Dyrekcji, wychowawców i nauczycieli za wspólnie spędzone cztery lata, za poświęcony czas, zaangażowanie i wytrwałość. Było bardzo podniośle i wzruszająco. Na koniec była wspólna, pamiątkowa fotografia.  

            Wszystkim abiturientom życzymy powodzenia na maturze oraz wszystkiego dobrego w realizacji dalszych planów życiowych. Mamy nadzieję, że lata spędzone w ZSBiP zachowacie w swojej pamięci jako czas młodzieńczych przyjaźni, miłości i radości.