„WITAJ W DOMU”

Grupa uczennic i uczniów z Technikum i Liceum Sztuk Plastycznych, pod opieką pani Katarzyny Wierzbowskiej, wzięła udział w warsztatach w ramach projektu „Witaj w domu”, które odbyły się w CK Teatr w Grudziądzu.

Kampania społeczna, pod nazwą „Witaj w domu”, tak jak nowy album OBYWATELA MC [Przemka Szymańskiego, rapera, autora tekstów, sportowca, męża Kasi i ojca 3 córek (Maji, Blanki i Sary), który na skutek trudnych doświadczeń z dzieciństwa, w dorosłym życiu, przeszedł proces odbudowania poczucia własnej wartości i zdecydował się opowiedzieć o swojej drodze nie tylko za pomocą muzyki, ale też sztuki i działań edukacyjnych. Po latach „wrócił do domu”, w którym odnalazł miłość: tę miłość, bez której nie ma żadnej innej, miłość do samego siebie], skupia się przede wszystkim na PROMOWANIU PRACY NAD SOBĄ ORAZ NIESIENIU POMOCY W BUDOWANIU POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI CZŁOWIEKA W KAŻDYM WIEKU. Wspólnie z motywatorami, trenerami, artystami i liderami opinii tworzona jest przestrzeń autentycznej rozmowy, wymiany doświadczeń, dom, dla tych, którzy nadal poszukują odpowiedzi na kluczowe pytania: Kim jestem? Jak żyć? Jak kochać? Jak wyjść poza gniew, lęk, niską samoocenę? Jak połączyć się ze sobą?

Celem kampanii jest promowanie pracy nad sobą, która w zmieniającym się, pędzącym, nastawionym na konsumpcję i publiczne oceny świecie ma pomóc budować poczucie własnej wartości człowieka w każdym wieku. Konstrukcja aktywności zaplanowanych w kampanii ma pozytywnie wpłynąć na życie osób poszukujących motywacji i dać przysłowiowego „mentalnego kopa” do pracy nad sobą, poprawiając jakość życia tych osób, jak też ich rodzin i bliskich.

 

Profilaktyka alternatywna, profilaktyka rówieśnicza! Wspólnie pisany tekst, wspólnie tworzone graffiti, taniec, muzyka ale również ważne treści wzmacniające ważny przekaz ! Projekt #Witajwdomu

 

https://zrzutka.pl/utvy9m