DRZWI OTWARTE W ZSBiP

W poniedziałek, 29 maja, odbyła się w Naszej Szkole prezentacja oferty edukacyjnej na rok szkolny 2023/2024. W czasie Drzwi Otwartych, Kandydaci i ich Rodzice mieli możliwość dokładnego zapoznania się z kierunkami kształcenia.  Na poszczególnych piętrach odbywały się prezentacje i pokazy budowlane, fryzjerskie oraz wystawa prac uczniów LSP. Pod opieką młodzieży z Samorządu Uczniowskiego można było zwiedzić całą szkołę, zaglądać do pracowni, obserwować naszych uczniów podczas pracy, zadawać pytania naszym nauczycielom. Na odwiedzających Naszą Szkołę uczniów klas ósmych  czekała muzyczna niespodzianka przygotowana przez Karolinę z klasy IIAT – piosenka „Nieznajomy” w jej wykonaniu.

            Odwiedziło nas aż PONAD 200 Uczniów z Grudziądza i okolic!

Cieszymy się tak dużym zainteresowaniem z Waszej strony i czekamy na Was we wrześniu!