„POZYTYWNIE ZAKRĘCONE”

Pani Joanna Sobczyk i pani Anna Walczak znane są w środowisku szkolnym ZSBiP ze swojej pasji do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Obie Panie są „pozytywnie zakręcone” na punkcie biegania i wykorzystują każdą wolną chwilę i niemal każdą pogodę, aby pobiegać. Od wielu lat biorą udział w zawodach biegowych w całej Polsce, promując zdrowy styl życia oparty na regularnej aktywności sportowej oraz ciekawy sposób spędzania czasu wolnego.

           W minioną sobotę, 27 maja,  odbył się 13. Bieg Papiernika w Kwidzynie. Obie nasze biegaczki w pełnym słońcu pokonały dystans 10 km ulicami miasta. Oprócz biegów ulicznych na 5 czy 10 km, Panie mają na swoim koncie także półmaratony, maratony, biegi przełajowe czy też nocne.

                Życzymy dobrej kondycji, dużo pozytywnej energii oraz  sukcesów sportowych!

Więcej o Biegu Papiernika:

https://dziennikbaltycki.pl/13-bieg-papiernika-w-kwidzynie-pechowa-edycja-z-rekordem-frekwencji-ponad-2-tysiace-biegaczy-najszybszy-albert-kipkorir-tonoui/ar/c2-17584773

Dlaczego warto biegać?:

https://www.sport.pl/polskabiega/7,105609,22086298,7-powodow-dla-ktorych-warto-startowac-w-zawodach-biegowych.html