GALA GRUDZIĄDZKIEGO SPORTU – SUKCES UCZNIA BUDOWLANKI

Galę Grudziądzkiego Sportu zorganizowano w Centrum Kultury Teatr. W jej trakcie, Prezydent Grudziądza – Maciej Glamowski,  wyróżnił stypendiami lub nagrodami blisko 90 zawodników grudziądzkich klubów sportowych, którzy odnieśli znaczące sukcesy w ubiegłym roku. Wyróżniono również trenerów i działaczy sportowych.

W zaszczytnym gronie nagrodzonych młodych sportowców znalazł się uczeń klasy IIIb Branżowej Szkoły I stopnia, wychowanek pana Krystiana Skomskiego – Usman Didaev – należący do klubu Poland Top Team Grudziądz.

O Usmanie, który trenuje MMA i zajmuje czołowe miejsca w zawodach sportowych na arenie krajowej i międzynarodowej, pisaliśmy już na stronie szkoły w zakładce „Sport”.

Usmanowi serdecznie gratulujemy i życzymy niegasnącej pasji do sportu oraz wielu osiągnięć i sukcesów!

 

https://grudziadz.naszemiasto.pl/grudziadz-tak-byo-na-gali-grudziadzkiego-sportu-najlepsi/ar/c2-9342239