GRUDZIĄDZKIE AMATORSKIE PREZENTACJE ARTYSTYCZNE GAPA’ 2023 – SUKCES UCZNIA NASZEGO TECHNIKUM

Grudziądzkie Amatorskie Prezentacje Artystyczne GAPA to impreza o zasięgu regionalnym, która trwa 4 dni i kończy się uroczystą galą z udziałem laureatów poszczególnych kategorii. Młodzi ludzie prezentują tu swoje umiejętności w trzech dziedzinach: tańcu, muzyce i plastyce.
Najważniejszy cel GAPY to integracja i aktywizacja dzieci i młodzieży szkół podstawowych i ponadpodstawowych w różnych dziedzinach artystycznych, doskonalenie warsztatu wykonawców i instruktorów, a także promowanie najlepszych artystów – amatorów z naszego regionu. Dla wielu uczestników grudziądzkie prezentacje to niepowtarzalna i niejednokrotnie jedyna okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności na scenie. Zmagania w poszczególnych kategoriach ocenia kompetentne jury, które przyznaje Złote i Srebrne Gapy a także wyróżnienia.

W tegorocznej edycji GAPY wyróżnienie w kategorii 16 – 20 WOKALISTA zdobył uczeń klasy IVAT5, wychowanek pani Małgorzaty Podemskiej, Dominik Orzechowski.

Dominik „Domino” Orzechowski jest wokalistą i gitarzystą lokalnego zespołu COLD WIND oraz GOKiS w Małym Rudniku koło Grudziądza.

Dominikowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!