GALA GRUDZIĄDZKIEGO SPORTU SZKOLNEGO

Koniec roku szkolnego jest czasem wielu podsumowań. Podsumowano także osiągnięcia i sukcesy sportowe grudziądzkich uczniów. Rok szkolny 2022/2023 był pod tym względem  bardzo udany.

          13 czerwca 2023 roku podczas GALI GRUDZIĄDZKIEGO SPORTU SZKOLNEGO w auli IV Liceum Ogólnokształcącym w Grudziądzu, najlepsi zawodnicy odebrali statuetki, a dyrektorzy szkół, które zwyciężyły we współzawodnictwie puchary. Nagrodzono również nauczycieli.

            Naszą Szkołę reprezentował na tej uroczystości Usman Didaev, uczeń klasy IIIb BS, który odebrał pamiątkową statuetkę „LIDER SPORTU SZKOLNEGO”.

    – Kolejny rok szkolny przyniósł wiele kolejnych sukcesów, które pokazują, że mamy zdolną sportowo młodzież – mówiła Róża Lewandowska, wiceprezydent Grudziądza. – Gratulacje należą się nie tylko młodym zawodnikom, ale także nauczycielom, którzy poprzez ciężką pracę stoją za sukcesami swoich podopiecznych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu nie tylko sportowych sukcesów!

https://pomorska.pl/oto-najlepsi-sportowcy-wsrod-uczniow-w-grudziadzu-zdobyli-blisko-300-medali-gala-sportu-szkolnego-w-grudziadzu-zdjecia/ar/c5-17630123