GALA LAUREATÓW I FINALISTÓW OLIMPIAD I KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W GRUDZIĄDZU

Gratulacji dla naszych uczniów ciąg dalszy…

13 czerwca 2023 roku,   odbyła się uroczysta gala, podczas której  wręczono nagrody Prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego, 36 laureatom i finalistom olimpiad oraz konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2022/2023. Wydarzenie odbyło się w auli IV Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu.

Wśród uhonorowanych znaleźli się uczniowie Naszej Szkoły: Hubert Halik z klasy IIa BS i  Nikodem Szparniuk z klasy IIIb BS, którzy  otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody finansowe. Gratulacje z rąk Prezydenta Miasta odebrali również  nauczyciele, którzy przygotowywali uczniów do konkursów i olimpiad.

Gratuluję uczniom tak znaczącego sukcesu, który z pewnością wpłynie na ich przyszłość naukową. Są oni ogromną dumą dla swoich rodziców, nauczycieli i wychowawców, a także dla Grudziądza, który dzięki nim zyskał kolejnych znakomitych laureatów i finalistów – mówił Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski. 

Gratulujemy!

https://grudziadz365.pl/pl/11_wiadomosci/83867_grudziadz-przyznano-nagrody-laureatom-i-finalistom-olimpiad-.html