GALA LAUREATÓW I FINALISTÓW OLIMPIAD I TURNIEJÓW

Wiedza poprzedza naukę, która jest zweryfikowaną, usystematyzowaną wiedzą.To dzięki wiedzy człowiek inspirowany swoimi pragnieniami może kształtować świat, w którym żyje i przeobrażać życie ludzi.

W poniedziałek, 12 czerwca,  o godz. 13:00 w Auli Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku odbyła się Gala Laureatów i Finalistów Olimpiad i Turniejów z rejonu toruńskiego i włocławskiego, organizowanych w roku szkolnym 2022/2023. Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych reprezentowali finaliści 51. edycji turnieju „Złota Kielnia”:

  • Hubert Halik z klasy IIaBS,
  • Nikodem Szparniuk z klasy IIIbBS

pod opieką pani Katarzyny Snuszki i pana Dariusza Nidzielskiego.

            Wyróżnieni uczniowie, za swoją pracę i umiejętności oraz wykorzystanie zdolności i zainteresowań, otrzymali dyplomy i pamiątkowe statuetki z rąk Kujawsko – Pomorskiego Wicekuratora Oświaty.

Dyplomy z podziękowaniami i gratulacjami otrzymali także opiekunowie uczniów przygotowujący ich do konkursów, olimpiad i turniejów.

Serdecznie gratulujemy życzymy dalszych sukcesów!