ROZDANO STATUETKI GRUDZIĄDZKIEGO FLISAKA

Dyrektor Szkoły, pan Krzysztof Badźmierowski,  gościł  14 czerwca 2023 roku w centrum CK Teatr na uroczystej sesji Rady Miejskiej Grudziądza. Podczas sesji wręczono zasłużonym mieszkańcom naszego miasta Nagrody Grudziądzkiego Flisaka. Wyróżnienie z rąk Prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego odebrały następujące osoby: Krystyna Grabowska, Danuta Kołodziejska, Henryk Wichrowski, Ryszard Szczepański oraz Zbigniew Tucholski.

            Wydarzenie w Teatrze uświetnił występ artystyczny w wykonaniu Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka. Uroczysta sesja Rady Miejskiej stanowi istotny element 732. urodzin miasta, których kulminacja nastąpi w najbliższy weekend. W przestrzeni miejskiej zaplanowano wiele wydarzeń z Jarmarkiem Spichrzowym i XXI Ogólnopolskim Nadwiślańskim Jarmarkiem Staroci na czele.

 

Więcej na: https://grudziadz.pl/news/content/20397