„BRONEK RUN” – 42. MIĘDZYNARODOWE BIEGI IM. BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO W GRUDZIĄDZU

W sobotę, 30 września 2023 roku, w ramach 42. Międzynarodowych Biegów im. Bronisława Malinowskiego na Stadionie Centralnym w Grudziądzu odbyły się biegi dziecięce i młodzieżowe „Bronek Run”. W zawodach wzięło udział około 2 tys. dzieci i nastolatków. W tym gronie znaleźli się także uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych, którzy pobiegli na dystansie 1500 metrów. 

          Bieg główny na dystansie 10 km wyznaczono ulicami Grudziądza. Kilkaset zawodniczek i zawodników pobiegło ze stadionu Olimpii na osiedle Lotnisko i z powrotem. W tej rywalizacji udział wzięły nasze biegaczki: pani Joanna Sobczyk i pani Anna Walczak.

Gratulujemy wszystkim udziału w biegu i osiągniętego wyniku,  a w szczególności gratulujemy Natalii Umińskiej z klasy IV LSP, która zajęła drugie miejsce na dystansie 1500 m, rocznik 2005!