ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

„Gdy uczeń osiąga coś dzięki nauczycielowi, nauczyciel również czegoś się uczy”.

Paulo Coelho

Z okazji Święta Edukacji Narodowej życzymy Wszystkim Nauczycielom, aby ich słowa zawsze znajdowały drogę do serc i umysłów uczniów, inspirując ich do dalszego rozwoju oraz mądrego działania. Niech każdy dzień będzie dniem pełnym małych i dużych sukcesów oraz ekscytujących przygód.

NAGRODĘ DYREKTORA SZKOŁY OTRZYMALI NAUCZYCIELE:

  • Grażyna Ciepłuch, Wioletta Dolewska, Joanna Dołżyc, Kamilla Dulkowska, Maryla Dylewska, Paulina Kaczor – Paczkowska, Dariusz Kłodawski, Joanna Krawczak, Urszula Kulczyk, Anna Lewicka, Roman Piasecki, Małgorzata Podemska, Sylwia Preuss, Krystian Skomski, Joanna Sobczyk, Aldona Szafryna, Ewelina Świtaj, Anna Walczak, Małgorzata Wieczorek, Małgorzata Wieruszewska – Brzózka, Katarzyna Wierzbowska, Wojciech Wojtkowiak

PRACOWNICY ADMINISTRACJI:

  • Małgorzata Jasińska, Katarzyna Piechowska

PRACOWNICY OBSŁUGI:

  • Paulina Gros, Bogumiła Koniecka, Marzena Kościecha i Zdzisław Kościecha

Gratulujemy!!!