KONKURS WIEDZY O WIŚLE I MIASTACH NADWIŚLAŃSKICH

17 października 2023 odbył się etap szkolny Konkursu Wiedzy o Wiśle i miastach nadwiślańskich. W tym przedsięwzięciu wzięli udział  uczniowie klas II i III liceum
i technikum. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą o problematyce związanej z rzeką Wisłą – jej zagospodarowaniem, stanem czystości i bioróżnorodnością. Mieli do rozwiązania 20 zadań testowych, w tym zadania otwarte dotyczące rzeki Wisły i miast nad nią położonych. Poziom wiedzy był bardzo wyrównany. Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się : Iga Pasierbska z klasy III LSP, Julia Piechna z klasy III LSP, Kacper Szczepański z klasy IIbT, Eliza Tomczak z klasy III LSP oraz Dagmara Krelska z klasy IIIbT.

Organizatorem była pani Aldona Szafryna.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.