SPOTKANIE UCZNIÓW ZSBiP Z PANEM STANISŁAWEM RAGINIAKIEM – LITERATEM Z GRUDZIĄDZA

We wtorek, 17 października, odwiedził naszą szkołę pan Stanisław Raginiak, którego miały przyjemność poznać chętne osoby z klas:1AL, 1BL, 2AT, 3LSP i 4LSP, była również Sandra z klasy 5LSP, która już wcześniej poznała Pana Raginiaka na Grudziądzkiej Jesieni Poezji.
Nasz Gość poprowadził kameralną rozmowę z uczniami na temat poezji oraz prozy, wspomniał między innymi o tym, jak bardzo ważne jest czytanie książek, o tym że mają one duży wpływ na nasz rozwój i kreatywność, która jest potrzebna przede wszystkim uczniom klas plastycznych podczas tworzenia coraz lepszych obrazów czy fotografii. Pan Stanisław opowiedział również trochę o swoim życiu i o tym, skąd wynikło jego pisanie. Osoby, które nie miały do czynienia z twórczością pana Raginiaka jak najbardziej zachęcamy do zapoznania się z nią.

 

Tekst: Sandra Elwertowska – 5 LSP