STYPENDYŚCI PREZESA RADY MINISTRÓW

Stypendia Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2022 – 2023 zostały wręczone! Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 22 listopada 2023 roku w Zespole Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu. Z naszej szkoły stypendia otrzymali uczniowie: Natalia Skrzeszewska z klasy V LSP i Kacper Kniter z klasy VaT. Wraz z uczniami na ceremonii był, dyrektor ZSBiP, pan Krzysztof Badźmierowski. Nagrody i dyplomy  wręczała pani Maria Mazurkiewicz, Kujawsko – Pomorska Wicekurator Oświaty, a zebranych powitał pan Adrian Mól, zastępca prezydenta Torunia. Wydarzenie uświetnił koncert uczniów toruńskiej szkoły muzycznej.

W województwie kujawsko – pomorskim stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymało 239 uczennic i uczniów, stypendium Ministra Edukacji i Nauki zaś 23 uczennic i uczniów. Wręczenia decyzji stypendialnych odbywają się podczas uroczystości w Bydgoszczy, Toruniu i Włocławku.

Serdecznie gratulujemy!