NOWOROCZNE ODWIEDZINY

W czwartek, 11 stycznia 2024 roku, odwiedziły Naszą Szkołę: Pani Róża Lewandowska  – wiceprezydent Grudziądza  i Pani Kamila Melkowska – Lemke – dyrektor Wydziału Edukacji. Obie panie pod opieką wicedyrektora Dariusza Kłodawskiego miały okazję zwiedzić budynek szkoły, przyjrzeć się postępowi i efektom wykonanych już prac remontowych, wyposażeniu sal lekcyjnych  oraz wyeksponowanym na korytarzach szkoły pracom uczniów LSP.

„Odwiedziłam dziś Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu. Jestem pod wielkim wrażeniem tego, jak Dyrekcja dba o powierzoną jej pieczy Szkołę. Dobrze utrzymany budynek jest najlepszym świadectwem nie tylko włożonej w jego wygląd pracy. Jest to bowiem także wizytówka naszego miasta, tego jak bardzo dbamy o warunki kształcenia dzieci i młodzieży. Warto też wspomnieć o pracach uczniów, które zdobią korytarze budynku Szkoły. Stanowią one dowód niepospolitego talentu młodych ludzi, talent zaś to ma do siebie, że nierozwijany zamiera, stąd tak ważne jest, by zdolne młode osoby otrzymywały od nas odpowiednie zaplecze edukacyjne. Musimy zabiegać o stworzenie im możliwie najlepszych warunków rozwoju. Dyrekcja Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych dobrze o tym wie i odpowiedzialnie inwestuje w swoich uczniów. Za to z całego serca dziękuję”. – Róża Lewandowska – Wiceprezydent Grudziądza