GRATULACJE DLA „BUDOWLANKI”

We wtorek, 16 stycznia 2024 roku, Dyrektor ZSBiP – pan Krzysztof Badźmierowski, odebrał z rąk Prezydenta Grudziądza – pana Macieja Glamowskiego, podziękowania i gratulacje za zajęcie wysokiego miejsca w Ogólnopolskim Rankingu Liceów i Techników Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” i zdobycie brązowej tarczy.

Przypominamy, że Technikum nr 2 w Zespole Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu,  znalazło się na 400. miejscu w kraju, 17. pozycji w województwie kujawsko – pomorskim oraz w gronie sześciu najlepszych szkół w Grudziądzu.

Podziękowania i gratulacje dla uczniów, nauczycieli i pracowników wyróżnionych szkół przekazała także na swoim profilu na FB pani Róża Lewandowska –  wiceprezydent Grudziądza, wspólnie z panią dyrektor Wydziału Edukacji Kamilą Melkowską – Lemke.

 Jesteśmy bardzo dumni z tego sukcesu i oczywiście pracujemy dalej!