WERNISAŻ WYSTAWY PRAC DYPLOMOWYCH UCZNIÓW LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH

W czwartek, 16 maja 2024 roku, tegoroczni absolwenci Liceum Sztuk Plastycznych prezentowali swoje prace dyplomowe podczas wernisażu w galerii Akcent. Są to dyplomy ze specjalizacji projektowania graficznego oraz fotografii artystycznej. Bardzo dziękujemy  Prezydentowi Grudziądza  – panu Maciejowi Glamowskiemu oraz Dyrektor CK Teatr – pani Annie Janosz za przybycie. Szczególne podziękowania kierujemy do   Kierownika Akcentu – pani Anny Granicy za perfekcyjną organizację wystawy oraz do pani Ewy Grzeszczuk za przygotowanie ekspozycji prac. Wśród gości nie zabrakło także rodziców naszych absolwentów. Był to niezwykły wieczór pełen artystycznych doznań oraz samych superlatywów płynących w kierunku naszych utalentowanych uczniów, którzy osobiście zaprezentowali swoje prace.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i obecność!