DRZWI OTWARTE W ZSBIP

W dniu otwartym w Zespole Szkół Budowlanych i Plastycznych mieliśmy przyjemność gościć ósmoklasistów wraz z ich opiekunami. Odwiedzający mieli okazję zwiedzić naszą szkołę i zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną, którą proponujemy.Program wizyty obejmował oprowadzanie po różnych pracowniach, gdzie nasi uczniowie w trakcie zajęć zawodowych prezentowali swoje umiejętności. W pracowniach budowlanych uczniowie demonstrowali techniki murarskie. Kolejnym punktem programu była wizyta w pracowniach fryzjerskich, gdzie uczniowie tej specjalizacji prezentowali swoje umiejętności w zakresie stylizacji włosów, strzyżeń oraz zabiegów pielęgnacyjnych. Zwiedzający mogli obserwować procesy fryzjerskie na żywo, co spotkało się z dużym zainteresowaniem. Następnie goście mieli okazję zobaczyć pracownie plastyczne, gdzie przyszli artyści tworzyli prace malarskie i graficzne.

Podczas dnia otwartego nie zabrakło również chwili na poczęstunek.

Organizacją wydarzenia zajmował się Samorząd Uczniowski przy wsparciu nauczycieli ZSBiP. Dziękujemy! 🙂

Fot. Dominika Zalewska, pani Izabela Guzowska, pani Katarzyna Wierzbowska