LIST KUJAWSKO-POMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele,

Pracownicy oświaty, Rodzice,

Drodzy Uczniowie,

nadszedł czas upragnionych wakacji, składam zatem na Państwa ręce serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za zaangażowanie w budowanie jak najlepszych warunków do realizacji licznych zadań edukacyjnych, za pełną zapału i innowacyjności trudną pracę dydaktyczną i wychowawczą.

Rodzicom dziękuję za współpracę oraz za wspieranie swoich pociech w procesie edukacyjnym. Jestem przekonana, że osiągnięcia Państwa dzieci stanowić będą powód do dumy i zadowolenia, a trud wychowawczy zaowocuje ich pomyślną przyszłością.

Wam Drodzy Uczniowie dziękuję za pełne zaangażowanie w naukę i gratuluję sukcesów – z wielką radością odbieram informacje o Waszych licznych osiągnięciach i z niecierpliwością oczekuję kolejnych.

Życzę, aby dwa miesiące letniego wypoczynku były dla wszystkich atrakcyjne i interesujące, ale przede wszystkim – bezpieczne, przeżyte z rozwagą i wyobraźnią.

Do zobaczenia w Nowym Roku Szkolnym 2024/2025!!!

Kujawsko-Pomorski

Kurator Oświaty

Grażyna Dziedzic