W dniach 18.05. – 26.06. 2026 r. zaangażujemy się w zbiórkę Stowarzyszeniu Pomocy Osobom Autystycznym SEZAM. Na parterze naszej szkoły znajduje się karton do którego zbieramy butelki kaucyjne, których sprzedaż zasili konto budowy domu dla dorosłych osób w spektrum autyzmu pozostających pod opieką stowarzyszenia.
Jeśli chcesz pomóc przynieś butelki. Każdy Twój gest zasili zbiórkę tej ważnej inicjatywy.
Liczymy na Wasze wparcie!