W tym roku szkolnym przywróciliśmy dawną tradycję – pierwszego czerwca Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Sportu. Spędziliśmy wspólnie wspaniały czas – był odpoczynek, gry oraz zawody sportowe m.in. piłki nożnej, koszykówki oraz siatkówki.
Serdecznie dziękujemy firmie Novum Garden za przygotowanie ciepłych, grillowanych przekąsek.