UWAGA!!! WAŻNE OGŁOSZENIE!!!

WARSZTATY DLA MŁODZIEŻY

Ośrodek Profilaktyki Uzależnień Dzieci i Młodzieży w Grudziądzu organizuje kolejną edycję Programu Młodzieżowych Liderów Profilaktyki. To propozycja dla tych, którzy lubią wyzwania, chcą poznać lepiej siebie, nowych ludzi i nauczyć się pomagać innym.

Każda osoba, która będzie działać jako Lider otrzyma imienny list intencyjny skierowany do Dyrekcji swojej szkoły. Będzie to podstawa do starania się o dodatkowe punkty na świadectwie maturalnym. Program Młodzieżowych Liderów jest honorowany w Urzędzie Miasta i można wpisać go do swoich osiągnięć w CV. 

Udział w zajęciach to takie korzyści jak:

  • zwiększenie poczucia własnej wartości;
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz budowania relacji społecznych;
  • dostarczenie wiedzy o uzależnieniach;
  • promowanie zdrowego stylu życia (bez środków chemicznych);
  • poszerzenie i rozwój zainteresowań;
  • zdobycie umiejętności odmawiania i zachowań asertywnych;
  • poznanie bliższe siebie oraz nowych, ciekawych ludzi i wiele innych.

Pierwsze spotkanie:

Ośrodek Profilaktyki Uzależnień Dzieci i Młodzieży ul. Śniadeckich 6A

6 marca 2024 godz. 16.00

PRZYJDŹ< ZOBACZ< POZNAJ