FINAŁ CENTRALNY TURNIEJU BUDOWLANEGO „ZŁOTA KIELNIA” W POZNANIU

W dniach od 30 stycznia  do 2 lutego 2024 roku, uczeń klasy 3aBS – Hubert Halik – bierze udział w rozgrywkach Finału Centralnego Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” w zawodzie murarz – tynkarz,  odbywającego się podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych BUDMA w Poznaniu. Finał Turnieju podzielony jest na dwie części – teoretyczną oraz praktyczną. Część teoretyczna odbyła się pierwszego dnia turnieju i składała się z  40 pytań. Część praktyczna trwa w sumie aż 10 godzin zegarowych  podczas drugiego i trzeciego dnia turnieju. Z ogromną niecierpliwością czekamy na wyniki turnieju, które poznamy podczas gali wręczenia nagród, w piątek, 2 lutego.

            W czasie turniejowych zmagań, naszego Huberta niespodziewanie odwiedziła pani Kamila Melkowska – Lemke (Dyrektor Wydziału Edukacji w Grudziądzu), aby dodać mu energii i motywacji do wytężonej pracy i osiągnięcia jak najlepszego wyniku.

Trzymamy mocno kciuki za Huberta i życzymy mu jak najlepszego rezultatu!