POCHWAŁA DYREKTORA SZKOŁY

W poniedziałek, 29 stycznia 2024 roku, Dyrektor Szkoły – pan Krzysztof Badźmierowski  – wręczył dyplomy,  złożył gratulacje i życzył dalszych sukcesów uczniom wyróżnionym za wyniki w nauce i zachowaniu w I półroczu roku szkolnego 2023/2024. W tym roku na liście wyróżnionych znalazło się liczne grono uczniów Technikum, Liceum Sztuk Plastycznych i Branżowej Szkoły I stopnia w  Zespole Szkół Budowlanych i Plastycznych!

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

Dzisiaj była również inna ważna okazja, aby wyróżnić młodzież ZSBiP.  Oprócz zaangażowania w codzienną pracę w szkole i samodoskonalenie, uczniowie Naszej Szkoły udzielają się także społecznie. FUNDACJA RODZINY DEJEWSKICH FORTIOR IN UNUM IM. ELISABETH M. POHLER na ręce Dyrektora, pana Krzysztofa Badźmierowskiego, złożyła podziękowania za wsparcie w niesieniu pomocy osobom samotnym i udział uczniów i nauczycieli Liceum Sztuk Plastycznych w KOLĘDOWEJ MOCY. Wszyscy uczniowie biorący udział w akcji otrzymali z rąk Pana Dyrektora pamiątkowe dyplomy przekazane przez Fundację.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, empatię  i wielkie serce!

Osoby wyróżnione za udział w „Kolędowej Mocy”