MŁODZIEŻ Z GRUDZIĄDZA PRZEPYTAŁA MACIEJA GLAMOWSKIEGO, PREZYDENTA MIASTA

W auli IV Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu młodzież spotkała się z Maciejem Glamowskim, prezydentem Grudziądza. O czym rozmawiano?

Kilkudziesięciu uczniów grudziądzkich szkół średnich wzięło udział w czwartkowym (25 stycznia) spotkaniu z Maciejem Glamowskim, prezydentem Grudziądza. Spotkanie odbyło się w auli IV LO, a zorganizowała je Komisja Edukacji i Praw Ucznia działająca przy Młodzieżowej Radzie Miejskiej Grudziądza.

Spotkanie prowadzili przedstawiciele MRM: Maria Oluszczyk i Wiktor Bergmański. Zadawali pytania dotyczące życia młodzieży w mieście. Pytania zadawać mogli także uczestnicy spotkania. Na spotkaniu z Prezydentem, naszą szkołę reprezentowali przedstawiciele SU: Daria Nadworna, Karolina Wojtakowska, Dawid Pawłowski i Kacper Janowski.

https://pomorska.pl/mlodziez-z-grudziadza-przepytala-macieja-glamowskiego-prezydenta-miasta-mamy-zdjecia/ar/c5-18262783